Продавец Vulkan-Service развивает свой бизнес на Prom.ua 1 год.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
Нет отзывов, добавить
Vulkan-Service
+380684942424
+380684942424

Замена комплекта ремня грм Житомир

ПРИВІД ДЛЯ ЗАМІНИ

Ремінь ГРМ розташовується в передній частині двигуна. У більшості автомобілів він закритий захисними кожухами, однак на старих моделях може їх не мати. 

До сучасних ременів пред'являються серйозні вимоги. Вони виконуються з міцних і еластичних матеріалів. На внутрішній поверхні ременів розташовані зубці, що забезпечують надійне зачеплення зі шківами.

Універсальних ременів ГРМ не існує: для кожної моделі авто розроблено своє, індивідуальне, виріб, що відрізняється довжиною ременя, кількістю і формою зубців.

 

В процесі експлуатації відбувається ослаблення ременів. Якщо вчасно не провести натяжку до нормативних величин, можливі «пробуксовки» і «перескакування» зубців, що негайно позначиться збоями в займанні і видаленні газів. Найбільш серйозна проблема - обрив ременя. В цьому випадку розподільний вал (а значить, і клапани) «завмирають», а колінвал продовжує обертання і посилає поршень вгору. Результат - «зіткнення» і деформація клапанів.

ОЗНАКИ, ПРИ ЯКИХ НЕОБХІДНА ТЕРМІНОВА ЗАМІНА РЕМЕНЯ ГРМ

Уникнути обриву ременя допоможе тільки своєчасна планова заміна і діагностика стану. При найменших порушеннях цілісності ремінь повинен бути замінений незалежно від терміну служби. Серед основних: 

  • знос поверхні;
  • стирання зубців через неправильну натяжку, проблема з підшипником або під дією високих температур;
  • тріщини і відшарування;
  • затвердіння (втрата гнучкості) ременя;
  • розтягування конструкції;
  • відхилення від робочого положення через несправність натяжного ролика.